
Скейт Пенні борд C 70822 Best Board
- В наличии
- Код: 70822
610 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Скейтборд С 70822 від ТМ Best Board прекрасно підійде для дитини. Він виконаний в невеликому розмірі. Даний борд досить компактний і легкий в освоєнні і управлінні. Маневреність забезпечується завдяки невеликій вазі.
Дека борда виконана в овальній формі з піднесеним одним краєм. Вона оформлена яскравим малюнком і покрита нековзним матеріалом. У дошці даного скейта зроблено отвір, який служить ручкою для його перенесення.
Чотири великих напівпрозорих колеса світяться під час руху.
Максимальне навантаження: 60 кг.
матеріали:
Дека - формований пластик;
Колеса - PU (поліуретан) з підшипниками ABEC - 7;
розміри:
Дека: 55х15 см;
Висота від підлоги: 10 см;
Діаметр коліс: 6 см.
Ширина коліс: 4,5 см.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Скейтборд |
| Материал деки | Пластик |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Penny |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 55 см |
| Ширина | 15 см |
- Цена: 610 ₴

