
Дитяче музичне кермо 91934 TK Group
- В наличии
- Код: 91934
285 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прокладіть шлях до розвитку маленьких дослідників разом з веселим музичним кермом!
Відкрийте перед малечею цілий світ неймовірних пригод і корисних навичок! Кермо має велику кількість функцій, спрямованих на всебічний розвиток маленьких любителів дорожніх пригод, адже воно створене з любов’ю і уважністю до деталей, щоб кожна дитина могла відчути себе справжнім водієм, готовим до нових подорожей.
Особливості:
- розміри: 15х10х6 см;
- іграшка працює від 2 батарейок типу “АА” (не включені);
- озвучення українською мовою;
- 3 пісні;
- 3 казки;
- віршик про правила дорожнього руху;
- підсвічування;
- тріскачка.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Высота | 10 мм |
- Цена: 285 ₴

