
Музичний телефончик Совуля 40054 WToys
- Нет в наличии
- Код: 40054
230 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Знайомтеся, телефончик “Совуля” — музична іграшка для дітей, яка одночасно виконує розвивальну та розважальну функції! Чого тут тільки немає: дитячі пісні, загадки, скоромовки та навіть цифри — такий телефон точно сподобається малюкові. Іграшка сприятиме розвитку пам’яті, зорового і слухового сприйняття, навчить рахувати до 10 та відкриє секрети дитячих загадок. За кожною кнопкою ховається щось цікавеньке, нумо пізнавати!
Особливості:
- працює від 3 батарейок типу ААА (в комплект не входять);
- 15 цікавих загадок;
- 10 веселих скоромовок;
- 10 дитячих пісеньок;
- рахуємо разом;
- дзвінки рідним та у служби порятунку;
- ліхтарик;
- вибір ігрових режимів;
- гумовий прорізувач;
- сприятиме розвитку пам’яті, зорового і слухового сприйняття.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 10 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Высота | 15 мм |
| Вес | 1 г |
- Цена: 230 ₴

