
Музичний телефончик Лев 14943 WToys
- Нет в наличии
- Код: 14943
210 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Цей милий телефончик-левчик створений спеціально для перших ігор та знайомства малюка з навколишнім світом через гру. Яскравий дизайн у вигляді кумедного левеняти одразу привертає увагу! Натискаючи на кнопочки, дитина слухає, запам’ятовує, грає та вчиться. Така іграшка заохочує досліджувати, натискати й слухати, розвиваючи цікавість до навколишнього світу. Телефончик стане чудовим варіантом для веселих і пізнавальних ігор вдома або в дорозі.
Особливості:
- дитячий телефончик “Левчик”;
- розмір: 8х2х14.5 см;
- працює від 2х батарейок типу ААА (в комплект не входять);
- озвучування українською мовою;
- цифри;
- пісні;
- ноти;
- колискові;
- транспорт;
- тварини;
- казки;
- скоромовки;
- звуки фото та повідомлення;
- регулювання гучності;
- підсвічування;
- гумові елементи;
- для дітей від 18ти місяців.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 8 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Высота | 15 мм |
- Цена: 210 ₴

