
Іграшковий автомат бластер 2201
- В наличии
- Код: 2201
1 010 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Футуристичний бластер створений для справжнього драйву та яскравих емоцій! Ефектний дизайн, світлові ефекти й динамічна музика одразу занурюють у атмосферу активної гри. Під час стрільби додається ефект пари, що робить процес ще більш видовищним. Зручна форма дозволяє комфортно тримати іграшку в руках та легко керувати нею. Ідеальний варіант для активних ігор та захопливих баталій.
Особливості:
- довжина бластера 47 см;
- стильне кольорове підсвічування;
- драйвова пісня англійською при пострілі;
- парогенерація;
- обертовий запускач;
- 8 м’яких патронів;
- працює від 3-х батарейок АА (не додано);
- виконано з пластику.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Высота | 23 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 53 мм |
| Ширина упаковки | 15 мм |
| Высота упаковки | 23 мм |
- Цена: 1 010 ₴

