
Іграшковий автомат бластер 1163-1
- В наличии
- Код: 1163-1
455 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
.
Влаштуйте змагання на влучність разом з потужним автоматом! Виконаний у яскравій колірній гамі, іграшка стріляє м’якими патронами. Автомат працює за механічним принципом та має широке дуло. Великий барабан вміщає одразу 12 м’яких патронів, які входять до комплекту. Збирайте друзів, визначайте відстань та починайте гру!
Особливості:
- сучасний автомат з кольоровим забарвленням;
- працює за механічним принципом;
- зброя стріляє м’якими патронами, які входять до комплекту (12 штук);
- має потужний корпус з широким дулом;
- можна залучати одразу кілька гравців, які по черзі мають влучати у ціль;
- виконаний з міцного первинного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основные | |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тип боеприпасов | Мягкие патроны |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 42 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 16 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 42 мм |
| Ширина упаковки | 10 мм |
| Высота упаковки | 16 мм |
- Цена: 455 ₴

