
Дитяча іграшкова газонокосарка T 1810
- В наличии
- Код: 1810
640 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшкова модель газонокосарки для юних помічників! Іграшка має відмінну деталізацію: рухливі елементи, зручну ручку для міцного тримання обома руками. Під час роботи корпус яскраво підсвічується та лунають характерні звуки, які імітують роботу справжнього аналога.
Особливості:
- сучасна модель газонокосарки;
- зручна ручка для тримання обома руками;
- яскраве підсвічування корпусу;
- звуковий супровід роботи;
- працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- виконана з міцного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Размеры | |
| Ширина | 32 мм |
| Длина | 24 мм |
| Высота | 50 мм |
- Цена: 640 ₴

