
Логічна розвиваюча гра сортер Ведмедики 2188-96
- В наличии
- Код: 2188-96
275 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Логічна гра поєднує сортування та складання елементів, перетворюючи навчання на захопливий процес.
Дитина розкладає деталі за кольорами у мисочки, або може з’єднувати їх між собою, створюючи ланцюжки та цікаві комбінації. Гра заохочує мислити, порівнювати й експериментувати, розвиваючи логіку та уважність у легкому ігровому форматі. Зручні щипці допомагають тренувати точність рухів і координацію рук.
Особливості:
- 42 елементи-ведмедики;
- 6 тарілочок для сортування за кольорами;
- 2 пари щипців;
- елементи з`єднуються між собою.
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Высота | 17 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Длина упаковки | 9 мм |
| Ширина упаковки | 9 мм |
| Высота упаковки | 17 мм |
- Цена: 275 ₴

