
Функціональний пупс YL 2430 C-A Yala Baby
- В наличии
- Код: 2430 C-A
630 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей пупсик — миле гумове немовля, створене для турботливих ігор. Набір містить м’яку пелюшку, у якій малюк відчуває себе затишно і комфортно.
Така іграшка допомагає дітям відчути себе справжніми батьками, розвиває відповідальність і фантазію. Пупсик має реалістичне гумове тіло та милий одяг.
Особливості:
- гумовий пупс з відмінною деталізацією;
- має витончені риси обличчя;
- одягнений у знімний одяг;
- має анатомічно правильні пропорції тіла;
- до комплекту входить м’яка пелюшка;
- висота пупса - 30 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Резина |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 10 см |
| Длина | 7 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 33 мм |
| Ширина упаковки | 17 мм |
| Высота упаковки | 21 мм |
- Цена: 630 ₴

