
Логічна розвиваюча гра сортер Тваринки 2188-85
- В наличии
- Код: 2188-85
270 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця логічна гра перетворює навчання на захопливий процес.
Дитина розкладає деталі-тваринки за кольорами у мисочки. Зручні щипці допомагають тренувати точність рухів і координацію рук.
Гра заохочує мислити, порівнювати й експериментувати, розвиваючи логіку та уважність у легкому ігровому форматі.
Особливості:
- 36 елементів-тваринок;
- 6 тарілочок для сортування за кольорами;
- 2 пари щипців.
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Высота | 17 мм |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 17 мм |
| Ширина упаковки | 9 мм |
| Высота упаковки | 9 мм |
- Цена: 270 ₴





