
Логічна дерев’яна дошка 68446 WToys
- В наличии
- Код: 68446
305 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскрава дерев’яна логічна дошка стане чудовим вибором забавки для дитини.
З цією іграшкою ваш малюк не тільки швидше навчиться розрізняти форми та кольори, але й потренує свою логіку та пам’ять, розвине дрібну моторику ручок та загальну координацію рухів.
Сортер виконаний з відшліфованої та покритої лаком деревини, яка є екологічним та повністю безпечним матеріалом для маленьких користувачів.
Особливості:
- розміри основи: 22,5х13х11,5 см;
- геометричний сортер із кілочками;
- сортер за кольорами;
- для дітей від 12 місяців;
- іграшку виконано з деревини;
- яскраві кольори.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основные | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 12 мес |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Высота | 12 мм |
| Вес | 1 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 23 мм |
| Ширина упаковки | 13 мм |
| Диаметр упаковки | 12 мм |
- Цена: 305 ₴

