
Прогулянкова коляска CARRELLO Bravo Lite CRL-5529, Oak Beige
- Нет в наличии
- Код: 5529
9 396 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Прогулянкова коляска CARRELLO Bravo Lite CRL-5529, Oak Beige»
Прогулянкова коляска Bravo Lite
Симбіоз технологій і матеріалів, функціоналу та привабливості. Мінімальна вага в максимальних конфігураціях.
Bravo Lite призначена для дітей віком від 6 місяців. Сидіння трансформується в рівну поверхню для сну під час прогулянки. Високий капюшон і підставка для ніжок дозволяють використовувати коляску до 4 років.
Регулювання висоти батьківської ручки – телескопічне. Нахил спинки та підніжки регулюється однією рукою за допомогою кнопкового механізму. Кошик коляски має жорстке дно та зручний доступ.
Безпеку і комфорт дитини забезпечують п'ятиточкові ремені, поворотний бампер, обмежувач від сповзання і LED ліхтар.

Доступні 3 режими світла: сильний, середній і проблисковий (заряджається за допомогою USB-кабелю).
Розміри сидіння дозволяють зручно розмістити малюка в зимовому одязі, а глибокий капюшон і утеплене укриття для ніжок захистять його від негоди.
Текстиль коляски водовідштовхувальний із захистом від ультрафіолету SPF 50.
Для спекотної погоди – кліматичне віконце в поєднанні з москітною сіткою.
Увесь текстиль коляски, включаючи кошик, знімається для прання.
Дощовик входить у комплект.
М’які амортизатори, зносостійкі гумові шини та надійний протектор забезпечують впевнений рух по будь-якому дорожньому покриттю.
Передні колеса поворотні з можливістю фіксації у положенні «прямо». Усі колеса швидко знімаються для обслуговування.
Щоб скласти коляску, достатньо:
- одночасно затиснути кнопки регулювання висоти та запобіжник від випадкового складання;
- опустити ручку в найнижче положення до клацання та спрямувати її вперед за ходом руху коляски;
- підняти коляску за спеціальну ручку.
Коляска складається сидінням усередину – текстиль сидіння захищений від забруднень.
У складеному вигляді коляска блокується та зберігає вертикальне положення.
Характеристики товару та аксесуари
-
Розмір прогулянкового блоку з рамою габаритний (ШхДхВ): 53.5х90х107 см
-
Розмір прогулянкового блоку внутрішній (ШхДхГ): 37х90х23 см
-
Спинка коляски (В): 49 см
-
Підніжка (Д): 18 см
-
Висота капа від сидіння: 60 см
-
Висота положень батьківської ручки: 101/104/107 см
-
Дорожній просвіт до кошика: 16 см
-
Від поверхні до сидіння: 45 см
-
Матеріал коліс: резина
-
Розмір у складеному вигляді з колесами (ШхДхВ): 53,5х70х36 см
-
Аксесуари: накидка на ніжки, москітна сітка, дощовик, LED-ліхтарик, підстаканник
-
Вага коляски: 8,9 кг
-
Діаметр заднього колеса: 24 см
-
Діаметр переднього колеса: 18 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carrello |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Материал колес | Резина |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Система амортизации | Пружины |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Перекидная ручка | Нет |
| Комплектация коляски | Антимоскитная сетка, Дождевик, Чехол-накидка на ножки |
| Состояние | Новое |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Ширина | 53.5 см |
| Длина | 90 см |
| Высота | 107 см |
| Вес | 8.9 кг |
| Диаметр передних колес | 18 см |
| Диаметр задних колес | 24 см |
| Размер коляски в сложенном виде | |
| Ширина в сложенном виде | 53 см |
| Длина в сложенном виде | 70 см |
| Высота в сложенном виде | 36 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Oak Beige |
- Цена: 9 396 ₴











