
Універсальна коляска 2в1 CARRELLO Vector CRL-6552, Merino Beige
- В наличии
- Код: 6552
23 652 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Універсальна коляска 2в1 CARRELLO Vector CRL-6552, Merino Beige»
Універсальна коляска Vector 2 в 1
Сучасний стиль життя - елегантність і виразність. Перевірені рішення, сучасні технології, осмислений розвиток. Кожна деталь продумана для зручності всієї родини! Люлька збільшена.
Відтепер адаптери з системою «Memory Button» вбудовані в модулі коляски та обладнані функцією зміни висоти модулів.
Це рішення спрощує щоденну взаємодію з коляскою для кожного члена сім'ї.
Люлька виготовлена з комбінованих матеріалів. Міцна основа та корпус із багатошарового текстилю створюють комфортний мікроклімат всередині люльки. Така конструкція дозволяє зменшити вагу виробу і складати люльку.
Основа люльки жорстка.
Чохол матрацика та внутрішній вкладиш люльки знімаються для прання.
Вентиляція люльки здійснюється двома сітчастими віконцями. Клапани обладнані магнітними фіксаторами положень, що дозволяє регулювати інтенсивність надходження повітря. У прохолодний час вентиляційні віконця повністю закриваються.
Шасі компактно складається, зберігаючи вертикальне положення.
У комплект входить дощовик.

П’ятиточкова система ременів безпеки з зручною магнітною пряжкою дозволяє легко та швидко застібати замок.
Для більшого комфорту - є знімний, поворотний бампер та обмежувач від сповзання.
Текстиль знімається для догляду без використання інструментів.
«Зростаючий» разом із малюком прогулянковий блок обладнаний механізмами підняття капюшона.
Спинка і підніжка прогулянкового блоку, незалежно одна від одної, змінюють своє положення в трьох позиціях: "сидячи", "напівлежачи", "лежачи".
Раму можна компактно скласти разом зі встановленим на ній прогулянковим блоком для зберігання і транспортування коляски в багажнику авто.
Прогулянковий блок складається текстилем всередину - сидіння залишиться завжди чистим.
У комплекті ви знайдете стильну сумку з кріпленнями на батьківську ручку.
Колеса великого діаметру, і покришки з інноваційного спіненого поліуретану з чіпким протектором дадуть змогу Вам долати нерівності дорожнього покриття в будь-яку пору року.
Плавність ходу забезпечена амортизацією кожного колеса.

Центральний блокіратор передніх коліс у положенні «прямо» розташований під підставкою для ніжок на шасі.
Характеристики товару та аксесуари
РАМА ТА КОЛЕСА
-
Тип складання - книжка
-
Регулювання висоти ручки - телескопічне, 4 положення
-
Тип коліс - передні поворотні, з автофіксацією для положення "прямо"
-
Матеріал коліс
Elastic Rubber (ER) — сучасний композитний матеріал, що забезпечує чудову амортизацію, тиху їзду та стійкість до зношування.
-
Діаметр коліс - передні: 21 см; задні: 29 см
-
Вага рами з колесами - 7.9 кг
-
Макс. навантаження - 22 кг
ЛЮЛЬКА
-
Розмір люльки (зовнішній), ДхШхВ - 83х45х66 см
-
Розмір люльки (внутрішній), ДхШхГ - 79х38х22 см
-
Ручка для перенесення - присутня, на капорі
-
Регулювання спинки (дна) - ні
-
Вага люльки - 4.5 кг
ПРОГУЛЯНКОВИЙ БЛОК
-
Регулювання спинки - 3 положення, враховуючи «лежаче»
-
Розмір у розкладеному вигляді, з рамою, ДхШхВ - 98х59х109 см
-
Розмір у склад. вигляді, ДхШхВ - 68х59х31 см
-
Розмір сидіння, ДхШхГ - 92х32х21 см
-
Висота капа від сидіння - 51-57 см
-
Оглядове віконце - присутнє
-
Вага прогулянкового блоку - 4.36 кг
ДОДАТКОВО
-
Аксесуари:
чохли на ніжки для прог. блоку, люльки;
поворотний бампер прог. блоку,
універсальний дощовик,
рюкзак з кріпленням на раму.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carrello |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Количество колес | 4 шт |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Система амортизации | Пружины |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Перекидная ручка | Нет |
| Комплектация коляски | Дождевик |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты ручки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Регулируемая подножка | Да |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Вес люльки | 4.5 кг |
| Вес прогулочного блока | 4.36 кг |
| Вес шасси с колесами | 7.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Merino Beige |
- Цена: 23 652 ₴


