
Ігровий набір інструментів 008-912
- Нет в наличии
- Код: 008-912
1 150 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Стійка 008-912 стане чудовим подарунком молодому досліднику дійсності та майстру на всі руки. У комплектацію набору додали всі необхідні будівельні інструменти, які наочно показують основний принцип їх справжніх прототипів.
Конструкція стійки містить основу, на якій розташовується механічна пилка, з боків відкидні полички на одній з яких встановлюється затискач, знизу два містких контейнери для інструментів, а зверху 2 відкриті полички для найпотрібніших речей.
У комплектацію набору входить:
- болти різних розмірів;
- шурупи;
- цвяхи;
- шапочки на болти та шурупи;
- тренувальні бруски;
- затискач;
- 2 викрутки;
- молоток;
- плоскогубці;
- пила;
- шестерні.
У ігровий набір інструментів 008-912 входять 50 елементів, розміри верстата - 66*30*68 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мастерская, набор инструментов |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Количество предметов в наборе | 31-50 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 30 мм |
| Длина | 66 мм |
| Высота | 68 мм |
- Цена: 1 150 ₴











