
Музично-розвиваюча іграшка Пультик 7390 Limo Toy
- Нет в наличии
- Код: 7390
320 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Яскравий і привабливий пульт допоможе дитині вивчити цифри, слова, кольори, погоду, а також розважить малюка веселими пісеньками.
Функціональні кнопки в нижній частині пульта дозволяють змінювати режими роботи, регулювати гучність і ставити мелодії на паузу.
Пульт «Умняга» працює в 3-х режимах:
- Канали TV. Даний режим навчить малюка новими словами і виразами, а також поповнить словниковий запас.
- Вчимо цифри. В ігровій формі ваша дитина познайомиться з цифрами і тим самим йому буде легко їх запам'ятовувати.
- Музичні інструменти. У даному режимі малюк вивчить назви музичних інструментів і послухає їх звучання.
Забавні мелодії і світлові ефекти не дадуть вашій дитині нудьгувати.
Працює від 2-х батарей 1,5 V типу «АА» (входять у комплект).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Play Smart |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Персонажи | Фиксики |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 10 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 100 мм |
| Вес | 100 г |
| Основные | |
| Языки | Русский |
| Тип | Игровая панель |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 6 мес |
- Цена: 320 ₴









