
Змінна постіль на 3 елементи Twins Satin Limited, pink
- Немає в наявності
1 099 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змінна постіль Twins Satin з 3-х елементів, виконана з сатину преміум якості.
При пошитті постілі використані тканини двох принтів, що може урізноманітнити спальне місце малюка та гарантувати казкові сни.
Характеристики:
- Матеріал: сатин 100% бавовна.
- Ро зміри підковдри: 90х120 см.
- Розміри наволочки: 40х60 см.
- Розміри простирадла: 120х60 см (на резинці).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип сировини | Натуральне |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | pink |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 099 ₴



