Кошик
1009 відгуків
Дитячий інтернет-магазин Lolly-Dolly
+380671001995
Додати відгук

Стрибуни


Батькам слід купувати оригінальні іграшки для розвитку координації руху у маленьких дітей. Для цієї мети призначаються стрибуни дитячі. Оригінальні вироби відрізняються великим запасом міцності. Дитина може спокійно стрибати скільки завгодно, гумова конячка витримає навіть інтенсивну експлуатацію. Головне-уникати гострих предметів поблизу. В асортименті інтернет-магазину Lolly Dolly можна знайти також динозавра і єдинорога. Всі пропоновані іграшки відрізняються якісним виконанням, яскравим дизайном. Придбати вироби за доступною вартості можна завдяки прямій співпраці з виробниками, прямі поставки без посередників.

 

Гумові дитячі стрибуни

 

Пропоновані підходять іграшки для дитини від 1 року. Вони розраховані на вагу у вільному стрибку до 25 кг, тому іграшку можна використовувати для дітей до 4-х років. Єдиноріг, динозавр, конячка відрізняються компактними розмірами, середня вагова категорія становить до 1400 грам. Завдяки тому дитина зможе самостійно пересувати іграшку, вона з легкістю витримає його габарити.

Оригінальні стрибуни дитячі виготовляються з якісного PVC, ПВХ. Гумова іграшка відрізняється міцністю, зносостійкістю. Матеріал не токсичний, навіть при постійному контакті з ніжною дитячою шкірою виключено виникнення алергічних реакцій.

Надути гумову іграшку не становить особливої праці. Зробити це можна самостійно. У комплекті надається насос. Щоб єдиноріг, динозавр або конячка не здулися, то передбачений клапан. Вироби упаковуються у спеціальну коробку, тому будь-які пошкодження під час транспортування виключені.

 

Єдиноріг, динозавр або конячка — що вибрати

 

До плюсів оригінальних іграшок відносяться:

  • безпека;

  • практичність;

  • довговічність.

Ці якості характерні для всіх виробів, представлених на сторінці. Тому батькам складно обрати конкретний варіант для своєї дитини. Єдиноріг, динозавр і конячка відрізняються універсальним розміром, пропонуються в різних кольорах. У виборі певного варіанта можна орієнтуватися виключно на уподобання дитини, надати вибір малюкові. Слід показати йому кілька картинок, а він сам вкаже, що подобається найбільше. Всі звірятка настільки милі, що навіть, якщо батьки виберуть гумову іграшку на свій розсуд, то вона точно приверне увагу дитини.