
Повивальний матрац Cebababy 50x80 Fluffy Puffy, Poly
- Немає в наявності
- Код: W-307-132-681
499 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турбота про ніжну і ще не повністю розвинену шкіру дитини починається, коли малюк зустрічає світ. Його безпека і комфорт - головна турбота для кожної мами. Невеликий пеленальний столик забезпечить комфорт кожній мамі і її малюкові.
Колекція Cebababy Fluffy Puffy є прикладом того, що предмети догляду за дітьми можуть бути цікавим доповненням до дизайну інтер'єру вашого будинку. Пеленальний матрац призначений для використання на комоді або іншій твердій поверхні. Оббивка виготовлена з високоякісної сертифікованої плівки, безпечної для здоров'я дитини, приємна на дотик, дбає про чутливу шкіру немовлят. Дуже зручна та практична, легко чиститься, не вибаглива у догляді.М'який пеленальний матрасик Ceba Baby:
• призначений для кріплення на спеціальному столику або на твердій поверхні;
• верх пеленатора Ceba Baby виготовлений із сертифікованої фольги, яка повністю безпечна для шкіри вашої дитини;
• наповнювач – синтепон; оббивка матрацика виконана з високоякісного матеріалу PVC (полівінілхлорид) • розміри виробу: 50 х 70 х 4,5см. Призначено для дітей від 0 до 12 місяців вага нетто 0,6 кг брутто 0,74 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пеленальний матрацик |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал підстави повивальною дошки | фанера |
| Опори пеленального столика | ніжки |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Габаритні розміри пеленального столика | |
| Довжина | 70 см |
| Глибина | 4.5 см |
| Ширина | 50 см |
| Розміри повивальної дошки | |
| Довжина дошки | 70 см |
| Ширина дошки | 50 см |
| Комплектація | |
| Матрацик для сповивання | Ні |
| Ванночка для купання | Ні |
| Шланг для зливу води | Ні |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Мильниця | Ні |
| Органайзер для дитячої косметики | Ні |
| Бічні захисні бортики | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Трансформація в парту | Ні |
| М'який наповнювач пеленального матрацика | синтепон |
- Ціна: 499 ₴


