Відеоогляд

Книжка м'яка шуршалка 0030 Limo Toy
- В наявності
- Код: 0030
260 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книжка м'яка шуршалка 0030 Limo Toy найкраще підійде на роль першої книжечки вашої дитини. Вона довго розглядатиме яскраві малюнки і вивчатиме навколишній світ.
"Сторінки" книжки мають "шурхітливі" властивості також є пищалка. Хвостики жителів книжки таємниче виглядають, і так і тягнуть потягнути і перевернути чергову сторінку.
"Сторінки" книжки мають "шурхітливі" властивості також є пищалка. Хвостики жителів книжки таємниче виглядають, і так і тягнуть потягнути і перевернути чергову сторінку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-піщалка |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 2 мм |
| Вага | 100 г |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
- Ціна: 260 ₴










