
Повивальний матрац Cebababy 50x70 Caro Premium line, pink nude, рожевий
- В наявності
- Код: W-143-079-129
949 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пеленальний матрац Ceba Baby 70 см, особливості:
- пеленальний матрацик без узголів'я;
- жорстка основа зі спеціальними обмежувачами дозволяє використовувати матрацик на ліжечках 120х60 см (обмежувачі та фурнітура для їх кріплення входять до комплекту);
- оббивка матрацика виконана з високоякісного матеріалу PVC (полівінілхлорид), сертифікованого відповідно до стандарту безпеки, що гарантує відсутність шкідливих токсичних речовин та повну безпеку для ніжної дитячої шкіри;
- синтепоновий наповнювач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ceba Baby |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Колір | Рожевий |
| Комплектація | |
| Кишені для аксесуарів | False |
| Ванночка для купання | False |
| Шланг для зливання води | False |
| Матрацик для сповивання | True |
| Мильниця | False |
| Органайзер для дитячої косметики | False |
| Бічні захисні бортики | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 70 см |
| Стан | Нове |
| Довжина | 70 см |
| Тип | Сповивальний матрацик |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стать | Унісекс |
| Довжина дошки | 70 см |
| Ширина дошки | 50 см |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | False |
| Глибина | 5 мм |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Матеріал основи пеленальної дошки | пластик |
| Трансформація в парту | False |
| М'який наповнювач сповивального матрацика | пенополиуретан |
| Висота дошки | 8 см |
| М'який наповнювач сповивальної дошки | пенополиуретан |
| Матеріал чохла сповивального матрацика | клейонка |
| Матеріал чохла сповивальної дошки | клейонка |
- Ціна: 949 ₴







