
Повивальний матрац Cebababy 75x72 Basic line, Сон білий
- Немає в наявності
- Код: 144-903-100
879 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повивальний матрац Cebababy є прикладом того, що предмети по догляду за дітьми можуть бути цікавим доповненням до дизайну інтер’єру вашого будинку. Повивальний матрац призначений для використання на комоді або іншій твердій поверхні. Оббивка виготовлена з високоякісної протестованої плівки, безпечної для ніжної шкіри дитини. Дуже зручна і практична, легко чиститься.
Особливості:
- має м'яку основу;
- м’які бортики по краях;
- розмір: 75 x 72 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ceba Baby |
| Країна виробник | Польща |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пеленальний матрацик |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал підстави повивальною дошки | пластик |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри пеленального столика | |
| Довжина | 75 см |
| Глибина | 8 см |
| Ширина | 72 см |
| Висота | 8 см |
| Розміри повивальної дошки | |
| Довжина дошки | 75 см |
| Ширина дошки | 72 см |
| Висота дошки | 8 см |
| Комплектація | |
| Матрацик для сповивання | Ні |
| Шланг для зливу води | Ні |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Мильниця | Ні |
| Органайзер для дитячої косметики | Ні |
| Бічні захисні бортики | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Трансформація в парту | Ні |
| М'який наповнювач пеленального матрацика | пінополіуретан |
| М'який наповнювач пеленальної дошки | пінополіуретан |
| Матеріал чохла пеленального матрацика | клейонка |
| Матеріал чохла пеленальної дошки | клейонка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сон білий |
| Шланг для зливання води | Ні |
- Ціна: 879 ₴

