
Нагрівач для пляшечок з дитячим харчуванням Chicco
- В наявності
- Код: 07388
2 390 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Підігрівач для пляшечок всього за 4 хвилини розігріє дитяче харчування і протягом години збереже його тепло.
Переваги підігрівача
Швидкий підігрів

Мінімальний час підігріву пляшечки — 4 хвилин (пляшечка 150 мл, вихідна температура 20°С).
Сенсорне управління

Дисплей із сенсорною кнопкою і світловими індикаторами роботи допомагають швидко обрати потрібну функцію.
Повільний та поступовий підігрів

Зберігає поживні речовини та вітаміни в молоці, необхідні для росту дитини.
Підтримує температуру

Функція автоматичної підтримки температури протягом години дозволяє залишити харчування в підігрівачі та не турбуватися про перегрів або охолодження.
Автоматичне відключення

Для додаткової безпеки підігрівач автоматично відключається через 1 годину.
Тримач для пляшечок

Тримач допоможе витягти дитячу пляшечку або баночку після розігріву, що знижує ризик опіку.
Увага! Перед використанням підігрівача-стерилізатора уважно ознайомтеся з інструкцією.
Увага: завжди перевіряйте температуру їжі для дитини перед годуванням!
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Завітайте до наших магазинів в Кривому Розі або замовляйте онлайн:
Кривий Ріг
Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Підігрівач |
| Вид стерилізатора | Паровий електричний |
| Місткість пляшечок | 1 шт. |
| Час розігріву | 4 хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 17.5 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Висота | 14 мм |
| Вага | 0.87 г |
- Ціна: 2 390 ₴




