
Кухонний комбайн Chicco Easy meal
- В наявності
- Код: 07656
6 090 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний комбайн Chicco "Easy meal" - це найкраще рішення для приготування смачного і корисного дитячого харчування у домашніх умовах. Комбайн стане незамінним помічником протягом всього періоду введення прикорму. Експрес-нарізка та зручна насадка допоможе тонкими скибочками нарізати овочі чи фрукти прямо в чашу комбайна, зменшивши час на підготовку. Приготування на пару завдяки рівномірному розподілу пара, їжа готується швидко (від 13 хвилин) та продукти максимально зберігають корисні речовини. Швидка зміна режимів поворотна чаша для приготування на пару дозволяє одним рухом пересипати інгредієнти майбутньої страви в ємність для подрібнення. Турбоблендер - леза з нержавіючої сталі та вихрові бар'єри на чаші забезпечують оптимальне подрібнення готової їжі до гомогенізованого пюре. Розморожування та підігрів Зручний для підігріву та розморожування продуктів чи готового дитячого харчування. Сумісний з контейнером на 180 мл System Easy Meal (придбавається окремо). Готувати з "Easy Meal" легко і швидко.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Місткість чаші для приготування на пару: 550 мл.
Місткість чаші для подрібнення:1000 мл.
Потужність: в режимі пароварки — 500Вт, в режимі подрібнювача — 130Вт.
Габарити комбайна (ДхШхВ): 20х24х26,5 см.
"Як для своєї дитини" - це не лише слоган.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Завітайте до наших магазинів в Кривому Розі або замовляйте онлайн:
Кривий Ріг
Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Об'єм чаші | 1 л |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Комплектація | |
| Блендер | Так |
| Об'єм блендера | 180 мл |
| Матеріал глечика блендера | метал |
| Відцентрова соковижималка | Ні |
| Соковижималка для цитрусових | Ні |
| М'ясорубка | Ні |
| Міні-млинок | Так |
| Вінчик для збивання | Ні |
| Універсальний ніж | Так |
| Диск для нарізки скибочками | Так |
| Диск для терки | Ні |
| Диск для шинкування | Ні |
| Диск для картоплі фрі | Ні |
| Диск для нарізки кубиками | Ні |
| Емульсійна насадка | Ні |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Штовхач | Так |
| Лопатка | Ні |
| Книга рецептів | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Ні |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Система 3-в-1 | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.5 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відцентрова соковичавниця | Ні |
| Соковичавниця для цитрусових | Ні |
| Диск для нарізування скибочками | Так |
| Диск для тертки | Ні |
| Диск для шаткування | Ні |
| Диск для нарізування кубиками | Ні |
| Захист від перегрівання | Так |
| Захист від випадкового увімкнення | Так |
| Автоматичне змотування шнура | Ні |
- Ціна: 6 090 ₴







