
Блендер-пароварка Babymoov Nutribaby+ Opal green
- В наявності
- Код: A001136
8 990 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Блендер-пароварка Babymoov Nutribaby - найкращий вибір для приготування дитячого
харчування. Nutribaby заощадить ваш час на кухні і приготує кілька страв одночасно.
5 основних функцій:
• підігрів дитячих пляшечок та баночок з їжею;
• стерилізація;
• блюда на пару;
• розморожування;
• змішує
• подрібнює.
Ергономічний, блендер-пароварка Babymoov забезпечує максимальною кількістю функцій
не займаючи при цьому багато місця.
Вам більше не потрібно контролювати час приготування, розраховувати кількість води.
Блендер-пароварка Babymoov Nutribaby оснащений звуковими та візуальними сигналами
закінчення роботи та автоматичним відключенням.
Характеристики:
• Місткість пароварки 1500 мл.
• Місткість блендера 700 мл.
• Знімні деталі можна мити в посудомийній машині.
• Дві окремі ємності дозволяють готувати різні продукти відразу, включаючи рис,
овочі та рибу
• Автоматичний таймер.
• 3 швидкості змішування для ідеальної текстури.
• Може одночасно готувати та змішувати.
Вага: 3,9 kg.
Довжина кабелю: 1 метр
Ш*В*Г см. коробки: 52*41*33.5 см.
Ш*В*Г см. товару: 37*28*23 см.
Гарантія: 24 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Babymoov |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Франція |
| Колір | Зелений |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | False |
| Відтермінування старту | False |
| Максимальна температура нагрівання води | 0 град. |
| Функція НВЧ | False |
| Телескопічні напрямні | False |
| Швидка пара | False |
| Індикатор роботи | True |
| Дисплей | True |
| Можливість компактного зберігання | False |
| Чаша для рису | False |
| Об'єм чаші для рису | 0 л |
| Система ароматизації | False |
| Поглиблення для яєць | False |
| Форма для кексів | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 23 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип керування | Електронне |
| Вбудована техніка | Немає |
| Звуковий сигнал | True |
| Функція автовимкнення | False |
| Термостат | False |
| Кількість ємностей | 2 |
| Матеріал ємностей | пластик |
| Об'єм першої парової ємності | 1.2 л |
| Кількість ярусів пароварки | 2 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: 8 990 ₴








