
Магнітна дощечка TSQ-714B
- Немає в наявності
- Код: 714
310 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітна дощечка TSQ-714B допоможе Вашій дитині розвивати логіку, увагу, мілку моторику.
За допомогою магнітної дощечки діти можуть створювати картинки на планшеті за допомогою магнітної ручки: геометричні фігури, тварин, літери, транспортні засоби і багато іншого. Магнітний наконечник спеціальної ручки притягує металевий кулька до невеликих отворів на поверхні планшета.
Щоб очистити поле планшета для нового малюнка, необхідно продавити кульки назад. Іграшка підійде і для самих маленьких дітей. Металеві кульки витягнути неможливо, оскільки планшет повністю герметичний, а його корпус виконаний з міцних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 25.5 мм |
| Ширина | 1.5 мм |
| Висота | 31.5 мм |
| Вага | 0.4 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщата | Немає |
| Тип мольберта | Дитячий |
| Місткість полотна | 1 |
| Підставка під палітру | Немає |
| Пілочка | Немає |
| коліщатка | Ні |
- Ціна: 310 ₴







