
Басейн надувний Intex 58423 90л
- Немає в наявності
- Код: 58423
425 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн розміром 166х100х25 см – чудовий вибір для сімейного відпочинку на свіжому повітрі. Виготовлений із якісного вінілу, який не протікає та не пошкодиться при використанні. У комплекті з басейном постачається ремонтний комплект на випадок непередбачених пошкоджень. Басейн легко і швидко надується і збирається, що дозволяє використовувати його навіть під час коротких поїздок та подорожей. Розмір басейну підходить для дітей та дорослих, дозволяючи насолоджуватися прохолодною водою у спеку року.
Характеристики:
- Розміри: 163×100 см.
- Висота: 28 см.
- Об'єм: 128 л (при 80% наповненні)
- Товщина стінок: 0.25 мм
- Вага в упаковці: 1.83 кг.
"Як для своєї дитини" - це не лише слоган.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Завітайте до наших магазинів в Кривому Розі або замовляйте онлайн:
Кривий Ріг
Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 128 л |
| Довжина | 163 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 1.83 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 425 ₴

