
Басейн надувний Веселка на 84 л Intex 57156
- Немає в наявності
- Код: 57156
790 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дитячий надувний басейн «Веселка» від Intex стане улюбленою розвагою вашої дитини.
Іграшка призначена для дітей віком від двох років. Басейн простий і зручний в експлуатації, не займає багато місця, виконаний у стильному дизайні у вигляді навісної веселки з високоякісного ПВХ та обладнаний водним розпилювачем.
Надувний басейн має такі характеристики:
· довжина - 147 см;
· ширина – 130 см;
· висота - 86 см;
· об'єм – 84 л (при заповненні на 80%);
Вага брутто – 2 кг.
Дно басейну не надувне, товщина вінілу – 0,25 мм. Басейн підходить для водних розваг та ігор з урахуванням вікових особливостей дитини. У басейні малюк може купатися, весело проводити час із батьками та з друзями.
Розпилювач функціонує від садового шланга.
Басейн «Райдуга» простий у встановленні та транспортуванні, що уможливлює його використання на природі та в заміському будинку.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Завітайте до наших магазинів в Кривому Розі або замовляйте онлайн:
Кривий Ріг
Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Овальна |
| Колір | Жовтий |
| Об`єм | 84 л |
| Довжина | 147 см |
| Ширина | 130 см |
| Висота | 86 см |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 790 ₴




