
Постіль полуторна Twins Safari 4 елемента
- В наявності
1 970 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ростемо разом з Twins! Нова підліткова (полуторна) ліжко зі 100% бавовни дуже подобається дітям, адже на ній почуваєшся як на м'якій хмарі. Щоб забезпечити малюкові спокійний і здоровий сон, використаний винятковий за якістю та м'якістю 100% бавовна преміум класу, проста у використанні, пранні та прасуванні, що забезпечує збереження вихідної форми.
Вибирайте найкраще з Twins! Адже ваша дитина заслужила це!
Комплектація:
Простирадло без гумки 150/220 см.
Наволочка на запах 2 шт – 50/70 см.
Пододіяло на кнопках 150/215 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twins |
| Тематика декору, малюнка | Тваринні принти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Призначення | Для ліжка |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип сировини | Натуральне |
- Ціна: 1 970 ₴




