
Термокилимок складний 008 Carrello XPE 200*180 см, Жираф
- Немає в наявності
- Код: 008
1 150 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основний матеріал килимка – спінений поліуретан (ХРЕ). Цей матеріал широко застосовується, він має термоізоляційний ефект, тобто не пропускає холод, а також не викликає алергію. Верхнє покриття килимка - харчова плівка, яка робить килимок вологостійким і захищає малюнок від зносу.
Є широкий вибір кольорів для хлопчиків та дівчаток. Комплектується сумкою-чохлом.
Основні переваги дитячого складного розвиваючого термокилимка:
- За рахунок унікальних властивостей матеріалу килимок дуже легкий та безпечний, не викликає алергію.
- Має високий рівень зносостійкості, килимок складно порвати, прокусити або якось зіпсувати.
- Завдяки верхньому покриттю килимка він не вбирає рідини, також виключена поява грибка.
- М'який та травмобезпечний, за властивостями схожий на фізкультурний мат. Займаючись на такому килимку виключені травми від удару об підлогу.
- Не пропускає холоду, а значить дитині буде комфортно грати на підлозі, навіть на плитці.
- Легко миється. За рахунок спеціального покриття можна легко стерти фарби, фломастери і маркери звичайною вологою серветкою.
- Компактний. У складеному вигляді має невеликий розмір – 90х40 см, а вага 745гр.
- Широкий вибір кольорів для хлопчиків і дівчаток, кожній дитині буде цікаво розглядати малюнок килимка. Також можна підібрати забарвлення під інтер'єр кімнати.
Вага: 745гр.
Розмір: 180*200см.
Товщина: 1см.
Габарити у складеному положенні: 7*90*40см.
Виробник: Carrello.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 1 мм |
| Вага | 745 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сумка |
| Довжина упаковки | 900 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жираф |
- Ціна: 1 150 ₴




