
Магнітна дошка з металевими кульками 949-8
- Немає в наявності
- Код: 949-8
260 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Магнітна дощечка з металевими кульками - це чудовий спосіб розкрити творчий потенціал Вашої дитини, розвинути її посидючість і увагу.
Просто торкніться основи дошки магнітним стилусом, щоб створити унікальні малюнки зі срібних кульок. А коли дитина захоче змінити малюнок або звільнити місце для нової роботи, достатньо натиснути на кульки, і вони зникнуть, занурюючись всередину планшета. Цей процес благотворно впливає на розвиток тактильних відчуттів, адже при натисканні на кульки подушечки пальців приємно масажуються.
Особливості:
- розімір дошки: 21,5х1,5х18 см;
- 380 кульок та отворів;
- магнітна мозаїка представлена у вигляді металевих кульок, прихованих всередині ігрового поля, які притягуються до отворів за допомогою магнітного стилуса, утворюючи цікаве зображення;
- у комплекті представлені 10 двосторонніх карток із завданнями;.
- іграшка стимулюватиме розвиток логічного мислення, творчого потенціалу, креативу, дрібної моторики та координації рухів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toys Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 21.5 мм |
| Висота | 18 мм |
| Товщина | 5 мм |
- Ціна: 260 ₴






