
Гра розвиваюча Мій розумний блокнот: вчимо літери та читаємо "Vladi Toys"
- Немає в наявності
- Код: 5001-03
190 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«Мій розумний блокнот» – це 30 сторінок неймовірно цікавих та корисних завдань на вивчення букв та слів.
Яскраві ілюстрації та милі персонажі роблять процес виконання завдань ще більш захопливим.
Ця гра може використовуватися як додатковий матеріал для занять в дитячому садочку або вдома.
Вивчайте та повторюйте літери, розвивайте словниковий запас, тренуйте увагу та виконуйте цікаві завдання!
Комплектація: блокнот із завданнями на пружині (30 сторінок).
Від 4 років.
Розвиток: вивчення букв, навчання читання, розвиток пам'яті, розвиток уваги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дидактичні матеріали |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4 років |
| Матеріал | Картон |
| Розміри | |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 130 см |
| Висота | 0 см |
| Вага | 0 |
| Товщина | 20 см |
| Діаметр | 0.0 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 190 ₴

