Відеоогляд

Мій перший зошит Пиши-стирай
- Немає в наявності
390 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перший зошит для малюків від 2-х років допоможе дитині вивчити у формі гри:
- різновиди транспорту;
– підготує руку до письма за допомогою графомоторних доріжок;
– рахування;
– ознайомить з професіями;
– логічне мислення;
– вивчаємо кольори.
- для малюків : від 2-х років;
- колір: різнокольоровий;
- назва країни виробника: Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 390 ₴











