
Серветки вологі, води 99,3% та алое, 60 шт BAMBOOLOVE
- Немає в наявності
- Код: 55869
169 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Країна виробництва: Польща.
Вид: дитячі вологі серветки.
Вікова категорія: 0+.
Кількість в упаковці: 60 шт.
Подбайте про ніжну шкіру вашого малюка з Bamboolove! Вологі серветки на 100 % складаються з бамбукової основи та соку листя алое, вони створені для найчутливіших ділянок тіла, щоб підтримувати чистоту.
Переваги продукту:
- Забезпечує ніжний і делікатний очищувальний догляд.
- Вирізняється гіпоалергенним складом.
- Має спеціальний клапан для зручного використання.
Серветки не містять ароматизаторів.
Склад: 100% Bamboo; Water (99.3%), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Polysorbate 20, Sodium Citrate, Citric Acid.
Як використовувати: легкими, ніжними рухами за допомогою серветки видаліть забруднення. Тільки для зовнішнього застосування. Після використання закрити клапан, щоб уникнути висихання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamboolove |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вологих серветок | Очищаючі універсальні |
| Гіпоалергенний | Так |
| Екстракт | Алое |
| Упаковка серветок | Контейнер |
| Кількість в упаковці | 60 шт. |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гіпоалергенно | Так |
- Ціна: 169 ₴

