
Стукалка ксилофон 792700 Hola
- Немає в наявності
- Код: 792700
635 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольорова стукалка від ТМ "Hola" має одну суперсилу - швидко привернути увагу дитини та затримати її на довгий час. Іграшка виконана у вигляді швейної машинки та містить 2 забавки: стукалку та ксилофон. Виробнику "Hola" вдалось не тільки гармонійно поєднати 2 різні ігри, а зробити так, щоб вони взаємодіяли: кольорові кульки падають прямо на ксилофон, утворюючі мелодійні звуки.
Особливості:
- 2в1: стукалка та ксилофон;
- стильний дизайн та яскрава колірна гама;
- іграшка виконана у вигляді швейної машинки;
- до комплекту входять молоточок та паличка для гри на ксилофоні;
- іграшка не містить гострих кутів;
- виконана з первинного пластику, міцного та безпечного для дітей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Тип | Ксилофон, металофон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 635 ₴








