
Логічна гра-сортер Яєчний Лоток Динозаври FUN Game 41750
- Немає в наявності
- Код: 41750
200 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Турботливі батьки завжди піклуються про своєчасний та активний розвиток своєї дитини. Чудова розвивальна гра-сортер від "4FUN Game Club" - ідеальне придбання для розвитку пам’яті та логічного мислення, тренування дрібної моторики, координації рухів, сприйняття нових кольорів та форм.
Завдання малечі - віднайти половинки, які підходять одна одній, та зібрати яйце, розташувавши його у поглибленні лотка.
Особливості:
- розвивальна іграшка має цікавий дизайн у формі лотка для яєць;
- у наборі представлені 6 яєць;
- тематика - динозаври;
- кожне яйце складається з 2-х частин, одна з яких містить об’ємне зображення, а інша - поглиблення такої ж форми;
- ігрові елементи виготовлені з якісного первинного пластику, що не становить загрози здоров’ю дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Діаметр | 0 мм |
| Висота | 80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Діаметр упаковки | 0 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
- Ціна: 200 ₴









