
Магнітна гра Нагодуй Пташок 75583 TK Group
- Немає в наявності
- Код: 75583
510 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Весела магнітна гра від ТМ "TK Group", яка подарує дитині безліч позитивних емоцій! Виконана у вигляді дерева з отворами, в якому живе родина дятлів з магнітними дзьобами та черв'ячки. Завданням дитини буде якомога швидше нагодувати пташеня за допомогою ігрових фігурок дятлів. Під час гри дитина розвиватиме дрібну моторику рук, покращувати координацію рухів, знайомитися з кольорами й формами. “Нагодуй пташок” - чудова гра для веселого та корисного дозвілля дитини!
Особливості:
- магнітна гра у вигляді дерева, в якому живе родина дятлів;
- іграшка має яскраве оформлення;
- 2 фігурки пташок з магнітними дзьобами;
- 9 кольорових черв’ячків;
- велика пташка має додаткові ефекти:
- дитяча мелодія та підсвічування при натисканні на крило
- веселе цвірінькання при русі дзьоба
- додаткові ефекти працюють від батарейок, які входять до комплекту;
- гра виконана з міцного пластику.
Розмір пакування: 32*11*24см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Діаметр упаковки | 0 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 510 ₴










