
Ігрова фігурка L.O.L. Surprise! серії OPP Tots" - Віар Кьюті"
- Немає в наявності
- Код: 987352
245 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте яскравих лялечок серії 'OPP Tots'. Вони демонструють яскравість і стиль всьому світу!
ВІАР КЬЮТІ - уособлення спортивного стилю. Вона любить комбінувати спортивний одяг та модні тенденції. Тому вона завжди виглядає так стильно та гарно!
Зберіть усю колекцію OPP Tots та обирайте свій стиль!
До набору входять:
- Лялечка тотс
- Одяг для лялечки тотс
- Взуття для лялечки тотс
- Аксесуар.
Зберіть усю колекцію OPP Tots!
Гра з лялечкою L.O.L. Surprise! розвиває в дитині емоційний розвиток, уяву та вміння грати.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L.O.L.surprise. |
| Країна виробник | США |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 4.5 см |
| Ширина | 3 см |
| Довжина | 8 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Lol |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 55 мм |
| Ширина упакування | 9 мм |
| Діаметр упаковки | 0 мм |
| Висота упаковки | 153 мм |
- Ціна: 245 ₴


