
Ігрова фігурка L.O.L. Surprise! серії OPP Tots" - Леді-лікар"
- Немає в наявності
- Код: 987376
245 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте яскравих лялечок серії 'OPP Tots'. Вони демонструють яскравість і стиль всьому світу!
ЛЕДІ-ЛІКАР - уособлення ділового стилю. Вона любить комбінувати діловий одяг та модні тенденції. Тому вона завжди виглядає так модно та гарно!
Зберіть усю колекцію OPP Tots та обирайте свій стиль!
До набору входять:
- Лялечка тотс
- Одяг для лялечки тотс
- Взуття для лялечки тотс
- Аксесуар.
Зберіть усю колекцію OPP Tots!
Гра з лялечкою L.O.L. Surprise! розвиває в дитині емоційний розвиток, уяву та вміння грати.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L.O.L.surprise. |
| Країна виробник | США |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 4.5 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 3 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Lol |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 55 мм |
| Ширина упакування | 153 мм |
| Діаметр упаковки | 0 мм |
| Висота упаковки | 9 мм |
- Ціна: 245 ₴






