
Настільний аерохокей 2388
- Немає в наявності
- Код: 2388
1 965 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весела гра для всієї родини! Додайте азарту та духу здорової конкуренції до сімейних вечорів разом із цим компактним аерохокеєм! Аерохокей є динамічною та веселою грою, в якій двоє гравців змагаються на влучність і швидкість реакції. Компактний розмір поля дозволить зручно зберігати гру та швидко діставати тоді, коли захочеться зіграти.
Особливості:
- розмір: 81х37.8х15.9 см;
- аерохокей працює від шести батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- ігрова платформа виконана з деревини;
- розраховано на двох гравців;
- до набору включені шайби для гри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Хокей |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Висота | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Довжина упаковки | 760 мм |
| Висота упаковки | 370 мм |
- Ціна: 1 965 ₴

