
Манеж Carrello Piccolo CRL-18101, Chocolate Brown
- В наявності
- Код: 18101
2 444 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манеж CARRELLO Piccolo — це ідеальне рішення для комфортного сну та безпечної гри вашого малюка. Завдяки продуманій конструкції він поєднує в собі функціональність, мобільність і сучасний дизайн.
Основні переваги:
• Комфортне спальне місце: м’який матрацик з міцною основою створює зручне середовище для відпочинку дитини, а також може використовуватися окремо.
• Безпечний ігровий простір: манеж забезпечує надійний захист під час активних ігор. Бічний вхід на блискавці дозволяє малюкові самостійно заходити всередину.
• Мобільність: два коліщатка зі стопором дають змогу легко переміщувати манеж у межах будинку.
• Швидке складання: конструкція дозволяє зібрати чи скласти манеж всього за кілька хвилин. У складеному вигляді він займає мінімум місця — ідеально для зберігання чи транспортування.
• Універсальний для подорожей: у комплекті зручна дорожня сумка, яка робить перевезення максимально зручним.
Характеристики:
• Розмір у розкладеному вигляді: 125×65×79 см
• Розмір у складеному вигляді: 21×21×86 см
• Вага: 8,8 кг
У комплекті: манеж, матрацик, дорожня сумка, дверцята на блискавці.
CARRELLO Piccolo — це практичність, комфорт та турбота про малюка в кожній деталі.
Основні переваги:
• Комфортне спальне місце: м’який матрацик з міцною основою створює зручне середовище для відпочинку дитини, а також може використовуватися окремо.
• Безпечний ігровий простір: манеж забезпечує надійний захист під час активних ігор. Бічний вхід на блискавці дозволяє малюкові самостійно заходити всередину.
• Мобільність: два коліщатка зі стопором дають змогу легко переміщувати манеж у межах будинку.
• Швидке складання: конструкція дозволяє зібрати чи скласти манеж всього за кілька хвилин. У складеному вигляді він займає мінімум місця — ідеально для зберігання чи транспортування.
• Універсальний для подорожей: у комплекті зручна дорожня сумка, яка робить перевезення максимально зручним.
Характеристики:
• Розмір у розкладеному вигляді: 125×65×79 см
• Розмір у складеному вигляді: 21×21×86 см
• Вага: 8,8 кг
У комплекті: манеж, матрацик, дорожня сумка, дверцята на блискавці.
CARRELLO Piccolo — це практичність, комфорт та турбота про малюка в кожній деталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Комплектація пеленальним столиком | Ні |
| Наявність навісної колиски для немовлят | Ні |
| Опори манежу | ніжки, коліщата |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Система захисту від довільного складання | Так |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Сумка для перенесення та зберігання манежу | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Бічний вхід для дитини | Так |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Chocolate Brown |
| Комплектація сповивальним столиком | Ні |
- Ціна: 2 444 ₴

