
Плотик для плавання Intex Акула 57525 від 3х років
- Немає в наявності
- Код: 57525
350 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний плотик Intex 57525 у вигляді акули подарує Вашій дитині море незабутніх вражень! Зручна пластикова ручка-тримач забезпечить додаткову безпеку. Оригінальний дизайн плотика дозволить відчути ефект спілкування зі справжньою акулою, зовсім не злою, а навіть дуже милою!
Характеристики
| Довжина | 173 см |
| Ширіна | 107 см |
| Інформація | Довжина 173 x Ширина 107см |
| Виробник | Intex |
| Країна - виробник | Китай |
| Тип | надувний плотик для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,25 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Надувна платформа |
| Діаметр | 173 см |
- Ціна: 350 ₴


