
Дитяче сидіння накладка на унітаз BM Bimbo, біло-блакитний 03560
- В наявності
- Код: 03560
375 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.=
Дитяче сидіння-накладка для унітаза – ідеальне рішення для комфортного та безпечного навчання дитини користуватись туалетом. Завдяки м`якій знімній накладці, процес стає зручним та приємним для малюка. Ергономічний дизайн та якісні матеріали гарантують довговічність та легкість у догляді.
Особливості:
- розмір: 31х34х11 см;
- м`яка накладка зі штучної шкіри: забезпечує комфорт та легке очищення;
- ергономічна форма відповідає анатомічним особливостям дитини;
- легкий догляд: знімна накладка для швидкого очищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bimbo |
| Тип | Накладка |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 11 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | біло-блакитний 03560 |
- Ціна: 375 ₴

