
Функціональний столик з проєктором 201-15 B
- Немає в наявності
- Код: 201-15 B
760 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраві та функціональні меблі для вашої малечі, які поєднують у собі все необхідне для творчих та допитливих малюків! Набір складається зі столика та стільця. Столик має знімний проєктор, за допомогою якого дитина тренуватиметься тримати ручку в руках та малювати, обводячи різні фігурки. Також столик має органайзер та шухлядку-заглиблення під стільницею, так малюк зможе зберігати все своє приладдя для творчості в одному місці.
Особливості:
- на набору входить столик і стілець до нього;
- розміри столика: 47х28х51 см;
- розміри стільця: 19х19х15 см;
- проєктор у наборі працює від трьох батарейок типу “АА” (не включені до набору);
- проєктор має два режими роботи: беззвучний та із програванням спокійної мелодії;
- до набору включено 6 дисків для проєктора;
- столик має органайзер та шухляду під стільницею;
- до набору додано 12 фломастерів та мініскетчбук для малювання;
- стільниця може використовуватися, як дошка пиши-стирай;
- до набору додано стиранку для білої дошки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Столик |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 51 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 48 мм |
| Ширина упакування | 14 мм |
| Висота упаковки | 28 мм |
- Ціна: 760 ₴










