
Скейт Пенні борд C 70822 Best Board
- В наявності
- Код: 70822
610 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скейтборд С 70822 від ТМ Best Board прекрасно підійде для дитини. Він виконаний в невеликому розмірі. Даний борд досить компактний і легкий в освоєнні і управлінні. Маневреність забезпечується завдяки невеликій вазі.
Дека борда виконана в овальній формі з піднесеним одним краєм. Вона оформлена яскравим малюнком і покрита нековзним матеріалом. У дошці даного скейта зроблено отвір, який служить ручкою для його перенесення.
Чотири великих напівпрозорих колеса світяться під час руху.
Максимальне навантаження: 60 кг.
матеріали:
Дека - формований пластик;
Колеса - PU (поліуретан) з підшипниками ABEC - 7;
розміри:
Дека: 55х15 см;
Висота від підлоги: 10 см;
Діаметр коліс: 6 см.
Ширина коліс: 4,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Виробник | Penny |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 610 ₴

