
Дитяче музичне кермо 91934 TK Group
- В наявності
- Код: 91934
285 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокладіть шлях до розвитку маленьких дослідників разом з веселим музичним кермом!
Відкрийте перед малечею цілий світ неймовірних пригод і корисних навичок! Кермо має велику кількість функцій, спрямованих на всебічний розвиток маленьких любителів дорожніх пригод, адже воно створене з любов’ю і уважністю до деталей, щоб кожна дитина могла відчути себе справжнім водієм, готовим до нових подорожей.
Особливості:
- розміри: 15х10х6 см;
- іграшка працює від 2 батарейок типу “АА” (не включені);
- озвучення українською мовою;
- 3 пісні;
- 3 казки;
- віршик про правила дорожнього руху;
- підсвічування;
- тріскачка.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 10 мм |
- Ціна: 285 ₴

