
Музичний телефончик Совуля 40054 WToys
- Немає в наявності
- Код: 40054
230 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знайомтеся, телефончик “Совуля” — музична іграшка для дітей, яка одночасно виконує розвивальну та розважальну функції! Чого тут тільки немає: дитячі пісні, загадки, скоромовки та навіть цифри — такий телефон точно сподобається малюкові. Іграшка сприятиме розвитку пам’яті, зорового і слухового сприйняття, навчить рахувати до 10 та відкриє секрети дитячих загадок. За кожною кнопкою ховається щось цікавеньке, нумо пізнавати!
Особливості:
- працює від 3 батарейок типу ААА (в комплект не входять);
- 15 цікавих загадок;
- 10 веселих скоромовок;
- 10 дитячих пісеньок;
- рахуємо разом;
- дзвінки рідним та у служби порятунку;
- ліхтарик;
- вибір ігрових режимів;
- гумовий прорізувач;
- сприятиме розвитку пам’яті, зорового і слухового сприйняття.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 1 г |
- Ціна: 230 ₴

