
Іграшковий автомат бластер 880
- В наявності
- Код: 880
435 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей іграшковий бластер створений для захопливих активних ігор та веселих баталій. Модель має яскравий футуристичний дизайн і зручну форму, завдяки якій її комфортно тримати під час гри. Бластер стріляє не тільки м’якими набоями, але й орбізами, що робить гру динамічною та безпечною для дітей. Великий розмір і деталізований корпус додають іграшці реалістичності. Чудовий варіант для рухливих ігор, змагань із друзями та сюжетних пригод.
Особливості:
- механічний принцип роботи;
- стріляє орбізами та м’якими патронами;
- орбізи додано до набору;
- 6 м’яких патронів;
- стаціонарна мішень та банки-мішені;
- виконано з пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 28 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 51 мм |
| Ширина упакування | 6 мм |
| Висота упаковки | 28 мм |
- Ціна: 435 ₴

