
Іграшковий автомат бластер 2201
- В наявності
- Код: 2201
1 010 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футуристичний бластер створений для справжнього драйву та яскравих емоцій! Ефектний дизайн, світлові ефекти й динамічна музика одразу занурюють у атмосферу активної гри. Під час стрільби додається ефект пари, що робить процес ще більш видовищним. Зручна форма дозволяє комфортно тримати іграшку в руках та легко керувати нею. Ідеальний варіант для активних ігор та захопливих баталій.
Особливості:
- довжина бластера 47 см;
- стильне кольорове підсвічування;
- драйвова пісня англійською при пострілі;
- парогенерація;
- обертовий запускач;
- 8 м’яких патронів;
- працює від 3-х батарейок АА (не додано);
- виконано з пластику.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 8 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 23 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 53 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 23 мм |
- Ціна: 1 010 ₴

