
Іграшковий автомат бластер 1163-1
- В наявності
- Код: 1163-1
455 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Влаштуйте змагання на влучність разом з потужним автоматом! Виконаний у яскравій колірній гамі, іграшка стріляє м’якими патронами. Автомат працює за механічним принципом та має широке дуло. Великий барабан вміщає одразу 12 м’яких патронів, які входять до комплекту. Збирайте друзів, визначайте відстань та починайте гру!
Особливості:
- сучасний автомат з кольоровим забарвленням;
- працює за механічним принципом;
- зброя стріляє м’якими патронами, які входять до комплекту (12 штук);
- має потужний корпус з широким дулом;
- можна залучати одразу кілька гравців, які по черзі мають влучати у ціль;
- виконаний з міцного первинного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 16 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 42 мм |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Висота упаковки | 16 мм |
- Ціна: 455 ₴

