
Дитяча іграшкова газонокосарка T 1810
- В наявності
- Код: 1810
640 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова модель газонокосарки для юних помічників! Іграшка має відмінну деталізацію: рухливі елементи, зручну ручку для міцного тримання обома руками. Під час роботи корпус яскраво підсвічується та лунають характерні звуки, які імітують роботу справжнього аналога.
Особливості:
- сучасна модель газонокосарки;
- зручна ручка для тримання обома руками;
- яскраве підсвічування корпусу;
- звуковий супровід роботи;
- працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- виконана з міцного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 640 ₴

